Stránky Dveře shrnovací vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmato stránkama chceme našim možná budoucím zákazníkům představit nejnovější projekty a stránky našich klientů. Pokud se Vám některé líbí a máte zájem s ámi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.dvere-shrnovaci.eu. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Alkohol testery pro domácí i profi použití

Alkohol testery pro domácí i profi použití

Provozujeme a spravujeme vlastní internetový obchod na prodej značkových alkohol testerů pro Českou republiku i Slovensko.

Na stránkách máte možnost zakoupit alkohol testery od oficiálního dovoce do České republiky. Samozřejmostí jsou digitální detektory pro profesionální použití, jejich příslušenství a navíc také testy na drogy.

Pokud chcete, můžete navštívit přímo oficiální stránky internetového obchodu alkohol testerů.

Profesionální antiradary

Profesionální antiradaryTvroba internetového e-shopu na prání zákazníka. Grafika unikántí. Zákazníkovi poskytujeme poradenství v SEO oblasti.

Na webu naleznete různé druhy radarů, ať už přenosné, pevné, přes ochrany pro motorky, až po laserové rušičky a přísušenství.

Kotoučové pily a nože

Kotoučové pily a nože

Pro firmu GSP Zborovice tvoříme nejen internetové stránky ale i tisky, natáčíme videa, fotíme prodkuty, poskytujeme poradenství v SEO sféře. Unikátní systém a grafika na míru pro web GSP Zborovice.

Hry pro kluky a holky - online hry

Hry pro holky a kluky

Opět náš vlastní projekt spuštěn někdy v roce 2010. Portál s online hrami, na kterém se snažíme poskytnout výběr těch nejlepších her z celého světa. Jedná se o hry vyvíjené převážně ve flash a shockwave, takže není nutné je nijak složitě instalovat do PC a můžete si užít hraní přímo v prohlížeči.

Systém byl použit vlastní z továrny TAOXu, grafika samozřejmě také.

Plastová okna pro Olomouc

Plastová okna pro Olomouc

Plastová okna V Okno, vyrábí a montuje plastová i hliníková okna pro celou Moravu. Staráme se o chod webu, doplňujeme informace, tvoříme tisky a grafické náměty pro nové akce V Okna.

Nesené postřikovače MGM

Postřikovače a manipulační technika MGM

Pro zákazníka MGM a.s. jsme v minulosti optimalizovali stránky na SEO a doplňovali starší web. V roce 2012 jsme zákazníkovi spustili nové internetové stránky na TAOX CMS systému upraveného dle požadavků zákazníka. Grafika byla námi realizována. Ve stejném období jsme také spustili druhý web s internetovým obchodem, zabývající se prodejem zemědělských trysek. U obou webů jsme se postarali o naplnění obsahem.

Sítě na ploty a pergoly

Sítě na ploty a pergolyInternetový obchod postaven na našem systému internetového obchodu (TAOX Shop), díky kterému nabízíme do prodeje po celé České republice a na Slovensko kvalitní stínící sítě, kdycí plachty a jiné plachtoviny. Samozřejmostí u těchto produktů je zakázková výroba, stačí kontaktovat naše spolupracovníky.