Stránky Dveře shrnovací vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmato stránkama chceme našim možná budoucím zákazníkům představit nejnovější projekty a stránky našich klientů. Pokud se Vám některé líbí a máte zájem s ámi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.dvere-shrnovaci.eu. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Alkohol testery pro domácí i profi použití

Alkohol testery pro domácí i profi použití

Provozujeme a spravujeme vlastní internetový obchod na prodej značkových alkohol testerů pro Českou republiku i Slovensko.

Na stránkách máte možnost zakoupit alkohol testery od oficiálního dovoce do České republiky. Samozřejmostí jsou digitální detektory pro profesionální použití, jejich příslušenství a navíc také testy na drogy.

Pokud chcete, můžete navštívit přímo oficiální stránky internetového obchodu alkohol testerů.

Kotoučové pily a nože

Kotoučové pily a nože

Pro firmu GSP Zborovice tvoříme nejen internetové stránky ale i tisky, natáčíme videa, fotíme prodkuty, poskytujeme poradenství v SEO sféře. Unikátní systém a grafika na míru pro web GSP Zborovice.

Plastová okna pro Olomouc

Plastová okna pro Olomouc

Plastová okna V Okno, vyrábí a montuje plastová i hliníková okna pro celou Moravu. Staráme se o chod webu, doplňujeme informace, tvoříme tisky a grafické náměty pro nové akce V Okna.

Sítě na ploty a pergoly

Sítě na ploty a pergolyInternetový obchod postaven na našem systému internetového obchodu (TAOX Shop), díky kterému nabízíme do prodeje po celé České republice a na Slovensko kvalitní stínící sítě, kdycí plachty a jiné plachtoviny. Samozřejmostí u těchto produktů je zakázková výroba, stačí kontaktovat naše spolupracovníky.