Shrnovací dveře infolinka: 773 339 932,   737 753 217


Plánujete rekonstrukci ložnice a řešíte každý centimetr?

Můžeme říci, že je ložnice nejdůležitější místo v celém domě, jedná se totiž o soukromou část dvou partnerů či manželů, tedy místo určené především pro spánek jako takový, relaxaci i intimní chvilky dvou partnerů.

V případě plánované obměny či kompletní rekonstrukce je potřeba myslet na to, že v ložnici, respektive v posteli trávíme přibližně třetinu dne a nacházíme se v ní více, než v ostatních částech příbytku. Ložnice by tedy neměla být „utlačována“ na úkor jiných prostor, neměla by však obsahovat zbytečnosti a nesmyslné prvky. Volte pouze podstatné vybavení, případně další uklidňující prvky - myslete však na to, že větší množství doplňků v tomto případě neznamená vždy vyšší kvalitu. Je důležité, abychom se v ložnici cítili příjemně, uvolněně a dokázali se tak oprostit od každodenních starostí a povinností běžného života. Jakým částem tedy věnovat největší pozornost a jak se vypořádat s nedostatečným prostorem?

Zdraví především

Postel

Při plánování, jak rozvrhnout vaši ložnici, se nemůže zapomenout na podstatnou, respektive nezbytnou část, jako je postel. Při zařizování musíme myslet neustále na to, že v posteli trávíme třetinu dne, a to je jistě dostatečný důvod, proč při výběru a následné koupi postele opravdu nešetřit. Postel by měla být stabilní, tedy z velmi pevného materiálu, při výběru musíme zohlednit také naši výšku a váhu. To, že bude postel pohodlná, praktická a s ostatními kousky ložnice bude tvořit opravdu harmonický celek, by mělo být již samozřejmostí. Po zohlednění všech atributů můžeme vybírat ze široké škály, zvolit lze např. postel z masivu či postel čalouněnou.

Matrace
Kromě postele jako takové si rozhodně dejte záležet také s výběrem kvalitní matrace. Nabídka je opravdu široká, můžete zvolit
matraci pružinovou, z paměťové pěny či studené pěny, na své si tedy přijde opravdu každý. Při výběru matrace je důležité uvažovat také nad tím, zda je určena pro muže či ženu. Muži totiž preferují spíše tvrdší podložku, zato ženy jakožto něžnější stvoření, upřednostní měkčí podklad, proto doporučujeme zakoupit místo jedné velké matrace, raději dvě oddělené.

Postelový rošt

Velmi důležitým prvkem nejen pro naše zdraví, ale i pohodlný spánek, je tzv. podložka pod matraci neboli postelový rošt. Právě ten zajišťuje správnou ortopedickou funkčnost matrace a také přímo souvisí s její životností. S jeho výběrem si dejte tedy opravdu záležet, a pokud netušíte, po kterém lamelovém roštu sáhnout, nechte si poradit přímo od zkušených odborníků.

Nedostatek místa

V případě, že řešíte úpravu ložnice a potřebuje ušetřit každé místo, například pro šatní skříň, komodu či nejrůznější doplňky, zkuste místo klasických dveří zvolit dveře shrnovací. Z pestré nabídky jistě vybere tak, aby perfektně ladily ke zbytku interiéru. Zvolit můžete plastové či koženkové, nebo si je můžete nechat vyrobit přímo na míru. V případě, že chcete do interiéru vnést jakýsi nádech luxusu, zvolit můžete jejich prosklenou variantu – tento prvek opticky zvětší místnost a povznese ji tak na vyšší úroveň.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Váš košík je zatím prázdný...
Shrnovací dveře na míru! Shrnovací dveře na míru!

Pokud nemáte standardní rozměry vstupního otvoru a potřebujete tudíž atypické provedení shrnovacích dveří - jsme Vám k dispozici s kalkulací na velkou škálu rozměrů a provedení. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

Nové barvy shrnovacích dveří Nové barvy shrnovacích dveří

Aktuálně jsme pro Vás rozšířili sortiment shrnovacích dveří o nová barevná provedení.

Nyní u nás najdete nový typ shrnovacích dveří PLATINUM

Aktuálně jsme pro Vás rozšířili sortiment plastových shrnovacích o nový typ PLATINUM.

Platba platební kartou Platba platební kartou

TAOX E.Shop disponuje implementovanou možností úuhrady zboží pomocí běžných platebních karet. Toto řešení nabízíme ve spolupráci s firmou Moneybookers.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Shrnovací dveře
© Shrnovací dveře

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.